BlogUP Toruń #9
Psychopierdy

BlogUP Toruń #9

Bardzo mnie śmieszy to, co w tej chwili robię – piszę wpis po siedmiu miesiącach od ukazania się poprzedniego ;D

Okazja ku temu jest jednak wyśmienita! Może znowu blogowanie wróci do łask, może znajdę chwilę by znowu naparzać w klawiaturę? Nic nie obiecuję. Ale może?

Królowa DIY

W sobotę, 18 marca, po raz kolejny, odbyło się spotkanie dla kreatywnych blogerów BlogUP w Toruniu! Widzieliśmy się już po raz dziewiąty, a naszym gościem była niekwestionowana królowa DIY – Kasia Ogórek z bloga Twoje DIY. Kasia zaraziła nas swoją energią, radością i niewyczerpanymi pomysłami opowiadając o tym, jak tworzyć angażujące treści w sieci oraz sprawić, że ludzie będą do nas wracać. Prezentacja Kasi przeniosła nas w inny wymiar, a opowiadane przez nią anegdoty o kulisach tworzenia bloga rozśmieszały nas do łez. Po spotkaniu jakoś nie mogliśmy powiedzieć sobie dość i dopytywaliśmy Kasię o różne interesujące nas szczegóły oraz rozmawialiśmy o milionie spraw mniej ważnych, aczkolwiek równie ciekawych.  Zawsze jakoś tak się dzieje, że nasz prelegent potrafi porwać za sobą tłumy i wszyscy, wychodząc ze spotkania, ocierają łzy rękawem smucąc się, że to już koniec.

 

Czego nas nauczyło dziewiąte podejście do organizacji spotkania?

Tego, że należy być cierpliwym. I że należy pamiętać, że organizując spotkanie dla innych trzeba podporządkować się wielu kwestiom.  Sami czasami burzymy się, że ludzie mają podejście do wielu spraw, które jest nam obce – ale tak, jak pisałam wcześniej – robimy coś dla innych, nie dla siebie. Wiecie co jest naprawdę trudne? Przewidzenie pogody. I to nam się tym razem bardzo nie udało. Było paskudnie, mokro i w ogóle nic nie zachęcało do wyjścia z domu. Jednak, jak się okazało, to nie była dla wielu osób przeszkoda 🙂

Kto pomógł i dmuchnął nam w skrzydełka?

Dość oczywiste jest to, że chcemy, by nasze spotkania były coraz lepsze, coraz doskonalsze, coraz większe. Czasami dzieje się coś, co sprawia, że zaczynamy wierzyć w to, że rzeczywiście tak może być.

Niezawodna i niezastąpiona kawiarnia Hanza Cafe jak zwykle wspaniale nas ugościła (oferując najlepszą kawę w Toruniu!). Niezaprzeczalnie.

Pomogła nam Justyna z Kreatywnego żłobka im. Aniołów Stróżów, która dała nam coś, co każdy bloger mieć powinien, a często gubi – długopisy! 😀

Kubki, tak bliskie blogerowi (no bo jak to? Bloger bez kawy?!), otrzymaliśmy od platformy współpracy z blogerami REACHaBLOGGER. Wiemy, że się Wam podobały i mamy na to dowody!

Coś, co osłodziło nam spotkanie oraz sprawiło, że wszystkim rozbłysło spojrzenie: czekoladki! CHOCOLISSIMO uraczyło nas wspaniałymi voucherami oraz przygotowało prezent dla prelegentki Kasi Ogórek. Prawda, że wspaniały?

 

Relację z poprzedniego spotkania możecie zobaczyć u Kasi Mikity 🙂

Fotorelację z dziewiątego BlogUPa możecie zobaczyć tutaj!

Żeby dowiedzieć się o kolejnych spotkaniach oraz móc przyjść się z nami spotkać koniecznie zajrzyjcie na naszą stronę internetową oraz odwiedźcie naszego facebooka. Tam najwcześniej pojawiają się informacje o tym, kogo będziemy mieli okazję zobaczyć i posłuchać na kolejnym spotkaniu.

Kolejny BlogUP, z pewnością zauważyłeś, będzie jubileuszowy. Dziesiątą edycję mamy zamiar wyjątkowo dopieścić!

Fanatyczka jazzu i improwizacji, zakochana w kinie skandynawskim. Idealistka, choć się do tego nie przyznaje. Pedantyczna bałaganiara. Za dużo by chciała robić, ale ma za mało czasu. Niespokojna dusza.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *