BlogUP Toruń #5
Psychopierdy

BlogUP Toruń #5

BlogUP #1, BlogUP #2BlogUP #3 i BlogUP #4 już za nami. Po raz piąty spotkaliśmy się w Hanzie. Tym razem było zupełnie inaczej niż dotychczas – nikt do nas nie przyjechał. Ale spokojnie! Nikogo też nie zapraszaliśmy. Chcieliśmy porozmawiać ze sobą, chcieliśmy napić się kawy. Może niekoniecznie chcieliśmy chorować, ale może tylko mnie się to udało?

Hanza i jej cudowna właścicielka jak zwykle wspaniale nas ugościli. Zasiedliśmy do stołu, powiedzmy okrągłego, i zaczęliśmy rozmawiać. A rozmawialiśmy o wszystkim. O niektórych rzeczach nawet nie wolno wspominać – było albo tak dziwne albo tak nieprzyzwoite.

Poznaliśmy uroki chrześcijańskiego portalu filmowego i dzięki niemu dowiedzieliśmy się, że „Zakochany Szekspir” jest dużo gorszy niż „Spotlight”. Zaskakujące, czyś nie?

Dowiedzieliśmy się, że banany, toffi i śmietana to super połączenie – szczególnie jak połączysz to w odpowiednich proporcjach i nazwiesz to banoffee pie. Kawa w Hanzie jest super pyszna! Polecamy.

Wiemy już także, że najlepsze jest to piwo, które zostało jako ostatnie, jedno jedyne, a Ty dasz wszystkim posmakować, żeby każdy poczuł jakie jest dobre.

Wiemy czym zabijał Bazyliszek i dlaczego brutalne żarty są najzabawniejsze. Poznaliśmy znaczenie kilku nowych słów. Wiecie czym jest „nakastlik” albo „sztory”?

Mam wrażenie, że spotkanie było bardzo udane. I chyba przełamywanie blogUPa, od czasu do czasu, takim luźnym spotkaniem to dobry pomysł. Ktoś myśli podobnie?

Jak zwykle – nie wiemy co przyniesie czas, ale planujemy już nowe spotkania. Zatem śledźcie nas – tylko prosimy – byle nie w rzeczywistości.

Róbcie to tutaj: facebook blogUP. I tutaj: strona www.

Tutaj relacja zdjęciowa z piątego blogUPa.

A tutaj zdjęcie małego kotka. Aby poniedziałek był lepszy.

Fanatyczka jazzu i improwizacji, zakochana w kinie skandynawskim. Idealistka, choć się do tego nie przyznaje. Pedantyczna bałaganiara. Za dużo by chciała robić, ale ma za mało czasu. Niespokojna dusza.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *