BlogUP Toruń #4
Psychopierdy

BlogUP Toruń #4

BlogUP #1, BlogUP #2 i BlogUP #3 już za nami. Po raz czwarty spotkaliśmy się w Hanzie. Tym razem – wsłuchiwaliśmy się w prezentację Ani Kęski z bloga aniamaluje.com.

Tradycyjnie możemy przybić z Kasią i Kubą piątkę, bo nam wyszło.

Ludzie klepali nas po plecach, śmiali się, rozmawiali, uczyli się od siebie wzajemnie i inspirowali. Wysłuchiwali moich smutków i patrzyli na moją rozpacz. 

Jedno wiemy na pewno – chcemy więcej! Tradycyjnie!

Kilka słów o BlogUP #4

Warsztaty Ani Kęski wprowadziły słuchaczy w stan wysokiego skupienia, bo tematyka przez nią poruszana była bliska wszystkim, którzy się zjawili. Ania opowiedziała o oczekiwaniach czytelników i sposobach zaspokojenia ich zachcianek. Mówiła o tym, jak postąpiła w konkretnych przypadkach i bardzo autoironicznie potrafiła odnieść się do swoich pomysłów z przeszłości. Fajnie posłuchać osoby, która ma do siebie dystans, a jednocześnie tyle uroku osobistego!

Ogłoszenia parafialne

Byłyśmy z Kasią w radio!

Fotorelację możecie zobaczyć tutaj.

O kolejny spotkaniach dowiecie się stąd.

Ani dziękujemy za fantastyczną robotę, a uczestnikom za przybycie.

Dziękujemy, że byliście z nami i widzimy się na kolejnym BlogUPie!

blogup 4

Fanatyczka jazzu i improwizacji, zakochana w kinie skandynawskim. Idealistka, choć się do tego nie przyznaje. Pedantyczna bałaganiara. Za dużo by chciała robić, ale ma za mało czasu. Niespokojna dusza.

6 thoughts on “BlogUP Toruń #4

  1. Świetnie się bawiłam na spotkaniu (co już wiecie) i wyniosłam z niego wiele (nietylko okołoblogowych) mądrości życiowych. Dzięki Asi, Kasi, Kubie i Ani! 🙂 Jestem z Wami na #5! Dajcie tylko znać kiedy! (najlepiej szybko!)

    1. Chcemy jak najszybciej, ale nie zależy to tylko od nas. Tym razem szykujemy prawdziwą bombę! Nie może Cię zabraknąć 🙂

  2. I ja tam była, kawę i herbatę piłam, a co widziałam… i usłyszałam – zapamiętałam. Dzięki za zorganizowanie przefajnego eventu. Gdzie mam podpisać by już zawsze było dla mnie kawałek krzesła na kolejnych edycjach? 😀

    1. Miłe słowa są tylko i wyłącznie następstwem Twoich działań! Nie lubimy słodzić, ale Tobie należą się wszystkie cukierki świata <3

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *